Jdi na obsah Jdi na menu
 


První dny na táboře

28. 7. 2013

Vysoké teploty a slunce pražící z oblohy bez mráčku nás vyhání do vody, pod střechy chatek a Krakena i do dalších stinných míst okolí.

Vybaveni čapkami, opalovacími krémy a pitím se ale nenecháme otrávit a program, leč uzpůsobený náročnému počasí, si náležitě užíváme.

Hned první den po příjezdu a rozřazení dětí do týmů jsme šli zchladit svá těla do příjemné vody blízké řeky Blanice (protéká asi 50m pod chatkami).

Děti pak k večeru vymýšlely názvy svých týmů, pokřiky a znaky, po večeři pak shlédly první dva díly seriálu Záhada hlavolamu (http://www.csfd.cz/film/69387-zahada-hlavolamu/) a byly tak uvedeny do děje letošní celotáborové hry - honbou za záhadným ježkem v kleci.

Dnes dopoledne (druhý den na táboře) se již všichni plně věnovali svým aktivitám (koňařky osedlaly koně v nedalekých Louňovicích, výtvarnice se pustily do svých prvních děl, mateřiny si hrály, sportovci přiměřeně počasí sportovali a oddíl sebeobrany a outdooru se díky Milošovi seznámil se základy obrany, na které budou ještě v dalších dnech navazovat).

Odpoledne nás čeká první společná celotáborová hra v lese a další koupání v řece, na které už se všichni moc těšíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bezva zprávy :-)

(Martina Večerová - (mateřinky - Lucie Večerová), 29. 7. 2013 11:45)

Je moc fajn, vědět, jak se mají děti, že je o ně dobře postaráno. Zpravodajství je prima.
Všem tak akorát sluníčka a pohody přejeme.

Re: bezva zprávy :-)

(Zpravodajství, 2. 8. 2013 19:22)

Letošní zpravodajství 4. turnusu tábora totálně zklamalo. Pokud se člověk podívá na předchozí turnusy z roku 2013 a na zprávy a fotografie z táborů předešlých let, patří 4. turnus 2013 k nejhorším co se informovanosti týče. Ani jedna fotka !!!!!, ani jedna nová zpráva :-(

Re: Re: bezva zprávy :-)

(fotky, 4. 8. 2013 10:23)

Taky čekám na nějaké fotky a zatím nic. :-((( předešlé turnusy mají plno fotek a ten čtvrtý ani jedna!!!! Vůbec nevíme co tam ty naše děti dělaly!!!!!

mateřinky 4 červenáčci

(Jana Collier , 29. 7. 2013 15:48)

Děkujeme moc za zprávu o tom jak se děti mají a že si to užívají :-) Dnes mají být velké bouřky tak doufám že se děti nebudou moc bát moc na ně myslíme. Posíláme moc pozdravu všem,hlavně pak Kubovi Collier a Kačence Pelíškove :-) x

Re: mateřinky 4 červenáčci

(Martina Večerová, 30. 7. 2013 22:48)

Dobrý večer, myslím že Kubík s Kačenou jsou na pokoji s našima dětma - Lucií, Tomáškem a Martínkem. Kačenka povídala, když jsem jí pomáhla s kufrem na pokoj, že Kuba je její bratranec.
Dnes jsem dětem posílala balíček se sladkostma, hlavně Haribo bonbony (ty netečou :-)). Psala jsem jim, aby se rozdělili, tak snad ano :-).
Taky na ně moc myslím, jejich první tábor. Ani nechci volat, raději. Mějte se.
mveč